Osiedle Rozalin – Nowa inwestycja – Nowe Domy na sprzedaż pod klucz

Osiedle Rozalin – Twoje miejsce blisko Poznania

 

Domy na sprzedaż pod Poznaniem

Osiedle Rozalin to nowa inwestycja pod Poznaniem komfortowych domków jednorodzinnych szeregowych znanego i cenionego dewelopera Novum Plus. Osiedle cechuje idealne położenie między bogatą gminą Tarnowo Podgórne a rynkiem poznańskim, w którym znajdziemy dużo pracy. Bezpośrednie połączenie na drodze krajowej Lusówko-Więckowice gwarantuje szybki dojazd do Poznania w granicach 15 minut. Warto dodać, że domy jednorodzinne otoczone są ciekawymi szlakami turystycznymi, które gwarantuję dobry dostęp do łona natury i terenów relaksacyjnych.

W zabudowie szeregowej domów jednorodzinnych zyskujemy wiele atrakcji zarówno turystycznych jak też biznesowych. Osiedle Rozalin cechuje komfort rodzinny, deweloper zadbał aby rodziny z małymi dziećmi czuli się wyjątkowo dlatego udostępnia liczne place zabaw czy pobliskie przedszkole.

Oprócz lokalizacji Osiedle gwarantuje wysoką jakość wykończenia zarówno domków jednorodzinnych jak też domów szeregowych w pakiecie znajdziemy między innymi przyłączenie do gminnej kanalizacji czy też wodociągu. Wszystkie budynki posiadają grzejniki oraz specjalnie przygotowany podjazd, który ma na celu wygodę użytkowania nieruchomości.


Domy pod klucz w Osiedlu Rozalin są zdecydowanie jedną z ciekawszych inwestycji blisko Poznania, warto dodać, że dzieli go tylko 8 km od centrum. Tak mała liczba kilometrów. Warto się spieszyć bo niska cena przyciąga wiele młodych osób chcących nabyć swój pierwszy dom w zabudowie szeregowej. Cały projekt Osiedla Rozalin i domów jednorodzinnych to ponad 350 mieszkań gotowych do sprzedaży w każdym momencie.

Wielkość domów zaspokoi nawet najbardziej wyszukanych klientów, ponieważ nowe domy często mają powieszchnie w przedziale 150m2 do nawet 190 m2. Dodatkowo deweloper postarał się o wygodę i zafundował mieszkańca darmowe miejsca parkingowe na terenie osiedla. Niskie ceny od 229000 zł za mieszkanie szeregowe jest zachęcającą ofertą do przedyskutowania, a jaka jest Wasza opinia na temat tej inwestycji?

Inne udogodnienia na osiedlu rozalin to dostęp do całodobowej apteki, centrum sportowego z sekcjami koszykówki i piłki nożnej czy liczne miejsca kultury i rozrywki jak boiska dla dzieci. Znajdziemy również ogromny park, liczne sklepy spożywcze i kościół katolicki 🙂

Recenzja naszej użytkowniczki na temat osiedla

Ważą informacją dla wszystkich miłośników rekreakcji będzie informacja o nowej trasie pieszo-rowerowej, która prowadzi bezpośrednio do jeziora z którego można szybko dojechać do Lusowa z piękną plażą na słoneczne dni. Lusówko w którym znajduje się osiedle posiada także rozbudowaną sieć szkół podstawowych i przedszkola dla najmłodszych.

Myślę, że Osiedle Rozalin i ich domy na sprzedaż jednorodzinne są świetną opcją dla młodych osób. A jaka jest Wasza opinia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *